ENDÜSTRİYEL TEKNİK ÇÖZÜMLER... (TÜRKİYE)

Hakkımızda

 

TECNOBY, sanayi tesislerine, mühendislik şirketlerine ve sanayi sektörü tedarikçilerine hizmet veren uluslararası öngörüye sahip bir şirkettir. 2012 yılında İstanbul Kavacık’ta faaliyete başlamıştır.

Tecnoby olarak ( HEDEFLERİMİZ )


 

Tecnoby’ın başlıca faaliyeti sanayi ürünlerinin ithalatı, ihracatı ve gerekli durumlarda müşterilerine etkili çözümler sunmasıdır. Şirket, farklı alanlarda nitelikli pazarlama elemanlarına ve uzman teknik elemanlardan oluşan kalifiye bir çalışma ekibine sahiptir. Şirketin güçlü noktası müşterisine gösterdiği özendir. Bu özen çerçevesinde ithalat-ihracat ile ilgili süreçleri başarıyla yönetmektedir. Böylece, her durumda en iyi yanıtı almayı isteyen müşterilerinin memnuniyetini garanti etmektedir.

Sanayi, inşaat ve seramik sektöründe teknolojik açıdan Avrupa ve Dünya standartlarına ulaşmış üreticilerin de aralarında bulunduğu tedarikçileriyle sürekli irtibatta bulunan TECNOBY, yenilikçi, yüksek kaliteli ve geniş kapsamlı ürün yelpazesi ile fark yaratmaktadır.

TECNOBY’ın amacı, pazarın talep ettiği özel ürünleri geniş bir yelpazede müşterilerine sunmak ve ürettiği çözümler sayesinde müşteri memnuniyetini sağlamaktır:

Güvenirliliği ve performansı arttıracak çözümler
Müşterilerin faaliyetlerinde ve hizmetlerinde fark yaratacak çözümler
Tasarım ve donanımıyla farklılık gösteren çözümler
Tecnoby’ın günden güne araştırdığı ve geniş ürün yelpazesi ile sunduğu çözümler

Anasayfa / Hakkımızda / Pazarlar / Hizmetler / Ürünlerimiz / Sektörlerimiz / İletişim

© Copyright 2012. All rights reserved. Tecnoby - Recro